#17010 | 2020-07-01 Warszawa, Poland

Lider Testów (tester automatyzujący)

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Energetyczna, dobrze znana firma
  • Lokalizacja: Warszawa, obecnie zdalnie
  • Długość projektu: długoterminowy (pierwszy kontrakt na 3 miesiące potem możliwość przedłużenia)
  • Stawka: 900-940 PLN/dzień na B2B
  • Start: : 1 września

PROJEKT:
Automatyzacja będzie odbywać się w rozwijanym systemie bilingowym prowadzonym metodą zwinną.

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Wypracowanie i wdrożenie podejścia do automatyzacji testów w projekcie.
  • Wspieranie zespołu w zakresie automatyzacji testów.
  • Tworzenie i utrzymywanie skryptów do automatyzacji testów aplikacji.
  • Przeprowadzanie testów automatycznych z użyciem narzędzia Selenium WebDriver, lub innym, a także parametryzacja, konfiguracja oraz integracja narzędzia z innymi narzędziami.
  • Planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów automatycznych, analizowanie wyników oraz wymagań do testów, zgłaszanie defektów.
  • Przygotowywanie danych testowych.

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowana: informatyka lub kierunek pokrewny).
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji testów.
  • Znajomość metodologii i technik testowania.
  • Znajomość przynajmniej trzech narzędzi do automatyzacji testów, w tym minimum Selenium WebDriver.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi oraz technologii z zakresu: Java, GIT, TestNG, JIRA, Jenkins, IntelliJ IDEA
  • Znajomość testów wydajnościowych ( minimum na poziomie uruchomienia, ew. poprawek w konfiguracji )
  • Znajomość metodyki technik testowania wg ISTQB
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych technologii i narzędzi.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

MILE WIDZIANE:
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi oraz technologii z zakresu : MF ALM, TestNG, JUnit, JavaScript, VBScript, VBA, .NET, SQL, Python, Perl, Ruby, HTML, PHP, Bash, Postman i inne.

OFERUJEMY:
  • Stabilną współpracę z międzynarodową firmą.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej Medovover oraz karty Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Start: 1 września
Czas trwania: Długoterminowo
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji testów
Typ projektu: Praca na zlecenie

Jeg er interesseret i denne opgave

Træk filer hertil for at vedhæfte dem
Intet er blevet vedhæftet.
Overfører: "{{uploadingFile.name}}" Vedhæftet: "{{candidate.fileName}}"
Kunne ikke behandle "{{uploadErrFile.name}}". Kun filer med følgende endelser tillades: ".pdf, .doc, .docx". Gem venligst din fil som en af de tilladte filtyper og prøv igen. Filen skal være under {{uploadErrFile.$errorParam}}
Vælg dokument
Korriger venligst disse felter og prøv så at sende igen:

Du har lige indsendt denne formular.

Bemærk: Hvis vi vurderer, at du er den rigtige kandidat til opgaven, kontakter vi dig personligt. Dine CV-oplysninger vil ikke blive videregivet til kunden, før vi har talt med dig.

Hvis du har spørgsmål angående denne opgave, er du velkommen til at kontakte ressourceafdelingen:

Karolina Guzy
Senior Resource Specialist

Mobil+48510 306 568