#8297 | 2017-03-28 Kraków, Poland

Specjalista ds. obsługi projektów - infrastruktura

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: bankowość/finanse
Typ projektu: Zarządzanie dokumentacją - Infrastruktura
Lokalizacja: praca w siedzibie klienta/w Krakowie
Język projektu: Polski/ angielski
Długość i forma projektu: długotrwała współpraca B2B
Start: ASAP

ZADANIA:
  • Organizowanie pracy Biura Programu.
  • Przygotowywanie i opracowywanie notatek ze spotkań.
  • Obsługa procesu zamówień sprzętu, licencji i usług.
  • Udział w procesie rozliczania i opisywania faktur.
  • Współpraca z PMO programu Transformacji oraz PMO Banku.
  • Przygotowywanie zestawień, analiz.
  • Organizowanie i koordynacja spotkań – rezerwacja zasobów.
  • Prowadzenie rozliczeń budżetów programu i poszczególnych projektów.
  • Przygotowywanie elementów prezentacji składających się na status programu

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużych strukturach projektowych - infrastruktura, zamówienia sprzętu, organizacja.
  • Doskonała znajomość EXCEL i Power Point.
  • Znajomość SharePoint, MS Project lub innego systemu umożliwiającego raportowanie.
  • Znajomość metodyk projektowych, zarówno zwinnych, jak i waterfollowych.
  • j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – minimum B2

OFERUJEMY:
  • Szybki start projektu.
  • Długoterminowy projekt B2B.
  • Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
  • Możliwość udział w skomplikowanych projektach, które pozwolą na dalszy rozwój kompetencji.

Start: ASAP
Lokalizacja: Kraków, Poland
Typ projektu: Praca na zlecenie

Opgaven er lukket

Vi beklager, men vi søger ikke længere konsulenter til dette project.

Klik på "Freelance job" for at se listen over aktuelle opgaver og job.

Hvis du er kunde og leder efter en lignende profil, kan du benytte "Få CV på IT-konsulent" formularen på vores andet website.